Ewaporacyjny nawilżacz powietrza Boneco Evaporator E2441A

Nazwa produktu

Opis urządzenia

BONECO E2441A to ewaporacyjny nawilżacz powietrza o wyjątkowo estetycznym wyglądzie, potwierdzonym nagrodą Red Dot Design Award, honorującą najlepszy design. Nie jest to zwykły nawilżacz, bo oprócz utrzymywania odpowiedniej wilgotności BONECO E2441A także czyści wypuszczane powietrze. Nawilżone powietrze po przejściu przez matę ewaporacyjną jest dodatkowo oczyszczane z kurzu i cząstek brudu. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w Ionic Silver Stick®, innowacyjną metodę, która utrzymuje wodę w czystości pozbawiając ją wszelkich bakterii i innych mikroorganizmów.
Nawilżacz powietrza BONECO E2441A łączy niezwykle elegancki design z bardzo łatwą obsługą. Wymiana maty ewaporacyjnej jest bajecznie prosta, a wodę uzupełnia się dolewając ją po prostu od góry. Urządzenie można używać w pomieszczeniach o wielkości do 40 m². Dzięki pojemnikowi na olejki zapachowe, oprócz stałego nawilżania, możliwe jest również wypełnienie pomieszczenia ulubionymi zapachami.

Instrukcja obsługi

System ewaporacyjny

To naturalny i jeden z najzdrowszych sposobów nawilżania powietrza wykorzystywany przez ewaporacyjne nawilżacze powietrza. System opiera się na zasadzie odparowywania wody. Przez tzw. maty ewaporacyjne przepuszczane jest powietrze zasysane z pomieszczenia, a wypuszczane jest już optymalnie wilgotne. Poza procesem nawilżania, powietrze jest jednocześnie oczyszczane z drobinek kurzu i brudu. Powietrze może posiadać różną wilgotność, zależną od jego temperatury. Nawilżacze ewaporacyjne automatycznie zapewniają odpowiedni poziom wilgoci zgodnie z samoregulującą zasadą parowania wody.

Czyszczące maty ewaporacyjne

Za nawilżanie powietrza odpowiedzialna jest specjalna mata ewaporacyjna opracowana tak, by w całkowicie naturalny sposób nawilżać powietrze, ale jednocześnie oczyszczać je z kurzu i drobinek brudu.

Ionic Silver Stick®

Zasada działania Ionic Silver Stick® oparta jest na antybakteryjnych właściwościach srebra. Na stałe umieszczony w urządzeniu dba o jakość wody przez cały sezon, pozbawiając ją bakterii i innych mikroorganizmów. Ionic Silver Stick® działa nawet wówczas, gdy nawilżacz jest wyłączony.

Prosty w użytkowaniu

Pojemnik z wodą uzupełnia się w bardzo prosty sposób od góry. Urządzenie ma funkcję automatycznego wyłączania, tryb nocny i dzienny, a także wskaźnik pustego pojemnika LED, który przypomina o konieczności dolania wody.

Parametry

Zasilanie
230 V / 50 Hz
Zużycie energii
20 W
Wydajność nawilżania do
220 g/h
Do pomieszczeń o wielkości do
40 m²
Pojemność zbiornika
maks. 3,8 l, min. 0,2 l
Wymiary
320 × 320 × 400 mm
Waga
3,8 kg
Poziom hałasu
< 25 dB(A)
Akcesoria
Mata Ewaporacyjna BONECO A7018
Srebrna Elektroda Ionic Silver Stick BONECO A7017
Środek odkamieniający BONECO CalcOff A7417

Prezentacja produktu

Tradition