Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P340

Nazwa produktu

Opis urządzenia

BONECO P340 to oczyszczacz powietrza z jonizatorem. Dzięki filtrowi A341 z wykorzystaniem technologii HEPA i aktywnego węgla, usuwa wszelkie alergeny, wirusy, pyłki, roztocza oraz sierść zwierząt. Wzbogacony o funkcję jonizacji sprawia, że jest to oczyszczacz powietrza idealny dla alergika. BONECO P340 posiada tryb AUTO, który automatycznie reguluje poziom wydajności pracy w zależności od jakości powietrza w otoczeniu. Dzięki cichej pracy może być używany w sypialni, a osobom cierpiącym na alergię bardzo szybko przynosi ulgę dla nosa, czy też gardła i czyni ich życie bardziej komfortowym. Dzięki prostej i eleganckiej obudowie świetnie pasuje do każdego pomieszczenia.

Instrukcja obsługi zdjęcie 360 °

System Air Purifier

To technologia oparta na zintegrowanym systemie filtracji, na który składają się: wysokosprawne filtry powietrza HEPA oraz filtry z węgla aktywnego. Oczyszczacze powietrza z filtrem HEPA i węglowym zatrzymują najmniejsze cząsteczki, aby dostarczać czyste i zdrowe powietrze do pomieszczenia, co czyni je rozwiązaniem idealnym dla alergików. Takie czyszczenie powietrza zmniejsza ilość alergenów, pyłków, cząsteczek kurzu, sierści zwierząt, roztoczy, dymu papierosowego i innych zapachów w powietrzu do absolutnego minimum.

System filtracji z jonizatorem

Dzięki zastosowaniu połączenia filtrów HEPA, węglowego i jonizatora perfekcyjnie wychwytuje z powietrza wszelkie zanieczyszczenia, również te najbardziej uciążliwe dla osób cierpiących na alergię i astmę.

Parametry

Zasilanie
220–240 V, 50 Hz
Zużycie energii
50 W
Wydajność czyszczenia, cząsteczki (CADR)
210 m³/h
Poziom hałasu
57 dB(A)
Do pomieszczeń o wielkości do
40 m²
Strumień powietrza
300 m³/h
Wymiary
206 × 336 × 527 mm
Waga
5.3 kg / 6.3 kg
Akcesoria
Filtr BONECO A341

Prezentacja produktu

Tradition