Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P400

Nazwa produktu

Opis urządzenia

BONECO P400 to wydajny oczyszczacz powietrza, który bardzo cicho pracuje pomimo swoich imponujących osiągów. Efektywność, cicha praca i wielokrotnie nagradzany design sprawia, że BONECO P400 idealnie sprawdza się w mieszkaniu, w biurze, czy w budynkach użyteczności publicznej, jak na przykład przedszkola. Urządzenie można dopasować pod indywidualne potrzeby wybierając zestaw filtrów do pracy w trybach: BABY – dla rodzin z dziećmi; SMOG – dla mieszkańców miast i palaczy; ALLERGY – dla alergików.
Standardowo w urządzeniu znajduje się filtr ALLERGY, jednak istnieje możliwość dokupienia filtra BABY lub SMOG.

Profesjonalny oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P400 otrzymał ATEST HIGIENICZNY Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego (NIZP-PZH)

Instrukcja obsługi zdjęcie 360 °

System Air Purifier

To technologia oparta na zintegrowanym systemie filtracji, na który składają się: wysokosprawne filtry powietrza HEPA oraz filtry z węgla aktywnego. Oczyszczacze powietrza z filtrem HEPA i węglowym zatrzymują najmniejsze cząsteczki, aby dostarczać czyste i zdrowe powietrze do pomieszczenia, co czyni je rozwiązaniem idealnym dla alergików. Takie czyszczenie powietrza zmniejsza ilość alergenów, pyłków, cząsteczek kurzu, sierści zwierząt, roztoczy, dymu papierosowego i innych zapachów w powietrzu do absolutnego minimum.

Zintegrowany system filtrów

System filtrowania powietrza składający się z filtra wstępnego, filtrów węglowych i HEPA BONECO P400 może być sprofilowany w zależności od indywidualnych potrzeb. Dostępne są filtry ALLERGY, BABY i SMOG.

Parametry

Zasilanie
220–240 V, 50 Hz
Zużycie energii
27 W
Poziom hałasu
30–58 dB(A)
Do pomieszczeń o wielkości do
20 m² (filtr ALLERGY) 19 m² (filtr BABY) 21 m² (filtr SMOG)
50 m³ (filtr ALLERGY) 48 m³ (filtr BABY) 53 m³ (filtr SMOG)
Wydajność czyszczenia, cząsteczki (CADR)
230 m³/h (filtr ALLERGY)
220 m³/h (filtr BABY)
240 m³/h (filtr SMOG)
Strumień powietrza
280 m³/h
Wymiary
224 × 420 × 562 mm
Waga
7.2 kg / 7.9 kg (filtr “ALLERGY”)
Akcesoria
Filtr BONECO A401 ALLERGY
Filtr BONECO A402 BABY
Filtr BONECO A403 SMOG
Tradition