Oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P500

Nazwa produktu

Opis urządzenia

Oczyszczacz powietrza BONECO P500 to nie tylko nowoczesna technologia, która powstała by tworzyć zdrową i komfortową atmosferę w domu czy w biurze. To też wysoka jakość komponentów i materiałów oraz świetny design, sprawiający, że urządzenie idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Kilkustopniowy system filtrów wyłapuje nawet najmniejsze cząstki zanieczyszczeń powietrza, przekazując do mieszkania, czy pomieszczeń biurowych, zdrowe, czyste powietrze. Oczyszczacz BONECO P500 można dostosować do indywidualnych potrzeb wybierając zestaw filtrów do pracy w trybach: BABY – dla rodzin z dziećmi; SMOG – dla mieszkańców miast i palaczy; ALLERGY – dla alergików.
Standardowo w urządzeniu znajduje się filtr ALLERGY, jednak istnieje możliwość dokupienia filtra BABY lub SMOG.

Profesjonalny oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P500 otrzymał ATEST HIGIENICZNY Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego (NIZP-PZH)

Instrukcja obsługi zdjęcie 360 °

System Air Purifier

To technologia oparta na zintegrowanym systemie filtracji, na który składają się: wysokosprawne filtry powietrza HEPA oraz filtry z węgla aktywnego. Oczyszczacze powietrza z filtrem HEPA i węglowym zatrzymują najmniejsze cząsteczki, aby dostarczać czyste i zdrowe powietrze do pomieszczenia, co czyni je rozwiązaniem idealnym dla alergików. Takie czyszczenie powietrza zmniejsza ilość alergenów, pyłków, cząsteczek kurzu, sierści zwierząt, roztoczy, dymu papierosowego i innych zapachów w powietrzu do absolutnego minimum.

Zintegrowany system filtrów

BONECO P500 wyposażony jest w zintegrowany system filtrowania powietrza, składający się z filtra wstępnego, filtrów węglowych i HEPA. Może on być sprofilowany w zależności od indywidualnych potrzeb. Dostępne są filtry ALLERGY, BABY i SMOG.

Wygodne sterowanie

Urządzenie wyposażone jest w czytelny wyświetlacz elektroniczny z prostymi funkcjami, w tym z informacją o konieczności wymiany filtra. Dla wygody w zestawie znajduje się funkcjonalny i intuicyjny pilot do zdalnego sterowania.

Parametry

Zasilanie
220–240 V, 50 Hz
Zużycie energii
30 W
Poziom hałasu
31– 60 dB(A)
Do pomieszczeń o wielkości do
26 m² (filtr ALLERGY), 23 m² (filtr BABY), 29 m² (filtr SMOG)
65 m³ (filtr ALLERGY), 58 m³ (filtr BABY), 72 m³ (filtr SMOG)
Wydajność czyszczenia, cząsteczki (CADR)
258 m³/h (filtr ALLERGY),
226 m³/h (filtr BABY),
295 m³/h (filtr SMOG)
Strumień powietrza
300 m³/h
Wymiary
224 × 450 × 642 mm
Waga
7,35 kg / 8,20 kg (filtr „ALLERGY”)
Akcesoria
Filtr BONECO A501 ALLERGY
Filtr BONECO A502 BABY
Filtr BONECO A503 SMOG

Prezentacja produktu

Tradition