Nawilżacz i oczyszczacz powietrza HYBRID H400

Nazwa produktu

System HYBRID może być używany jako nawilżacz, jako oczyszczacz powietrza lub w zależności od potrzeb, w połączeniu. Stały filtr wstępny zatrzymuje włosy, kurz domowy i inne duże cząsteczki brudu. Podczas korzystania z filtra komfortu prawie wszystkie wirusy zostają redukowane, a nieprzyjemne zapachy absorbowane. Urządzenie posiada matę parownika, która jest odpowiedzialna za nawilżanie powietrza.

Wygodna obsługa, wysoka wydajność i łatwe czyszczenie - to znak rozpoznawczy HYBRID H400. Urządzenie dba o idealną wilgotność w Twoim domu. Jednocześnie innowacyjny, zintegrowany filtr oczyszcza powietrze w pomieszczeniu i łagodzi objawy alergii. Dzięki dużemu zbiornikowi wody gwarantowany jest wyjątkowo długi czas pracy.

Zintegrowany czujnik mierzy wilgotność w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowuje wydajność parownika. Dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wyglądowi H400 pasuje do każdego salonu lub biura, zapewniając wysoką wydajnością i długi czas pracy.

Urządzenie można łatwo obsługiwać za pomocą pokrętła. Dla dodatkowych funkcji i trybów dostępna jest aplikacja BONECO: wystarczy ustawić żądaną wilgotność, a H400 zajmie się resztą. Ponadto można wybierać między różnymi trybami w aplikacji (Hybrydowy , Oczyszczacz, Nawilżacz). Profil SLEEP zapewnia spokojny sen w nocy, a BABY zapewnia idealne warunki sprzyjające Twojemu dziecku.

Parametry

Zużycie energii
14,7 W
Powierzchnia nawilżania
400 m3
Wydajność oczyszczania powietrza
150 m3
Poziom hałasu
Poziom 1: 25 dB (A)
Wymiary
280 × 400 × 465 mm
Waga
6,77 kg
Pojemność zbiornika
12 litrów
Tradition