Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Boneco H300

Nazwa produktu

Boneco H300 łączy w sobie dwie funkcje – oczyszcza i nawilża powietrze. Szwajcarska technologia oraz precyzja wykonania zapewniają długą żywotność urządzenia.

Boneco H300 zostało stworzone z myślą o alergikach, dzięki dwóm kompatybilnym filtrom (wstępny oraz przeciwpyłkowy), będziesz mógł zaczerpnąć powietrze pełną piersią, bez względu na porę roku. Poziom mocy jest automatycznie dostosowany do aktualnej wilgotności powietrza – im bardziej suche powietrze, tym wyższy poziom mocy! Oczyszczone i nawilżone powietrze to nie jedyna zaleta urządzenia. Specjalny zbiorniczek na olejki zapachowe sprawi, że powietrze w domu będzie nasycone zapachami, które lubisz.

Miej pełną kontrolę nad urządzeniem dzięki aplikacji Boneco Healthy air! Dostosowanie urządzenia do swoich potrzeb nigdy nie było tak proste.

Główne funkcje aplikacji: * Timer - włączy / wyłączy się po określonym przez użytkownika czasie. * Higrostat - ustalenie żądanej wilgotności powietrza. * Informacja o wymianie filtrów - informacja o zużyciu filtra przeciwpyłkowego. * Informacja o A7017 Ionic Silver Stick - informuje o zużyciu elektrody Ionic Silver Stick. * Programy - wstępnie definiowane ustawienia dla częstych sytuacji. * Wskazuje aktualną pogodę i temperaturę na zewnątrz.

Urządzenie jest wyposażone w matę ewaporacyjną, która jest odpowiedzialna za nawilżenie powietrza oraz oczyszczenia powietrze z drobinek kurzu i brudu.

Parametry

Wydajność nawilżania do
350 g / h
Wydajność oczyszczania powietrza
50 m2 / 125 m3
Pojemność zbiornika
4,5 litra
Poziom hałasu
Poziom 1 28 db(A) Poziom 6 51 db(A)
Wymiary
280 × 280 × 465 mm
Waga
5,5 kg
Tradition